Místo a info

Koncertní areál Lucerna Music Bar – Open Air najdete v lesoparkové části Výstaviště v Praze 7 – Holešovicích.

Zde je odkaz na Google mapy, který vás nasměruje přímo do koncertního areálu Lucerna Music Bar – Open Air.

JAK SE DOSTANETE NA VÝSTAVIŠTĚ

Tramvají

Tramvajová zastávka: Výstaviště Holešovice
Čísla tramvají: 6, 12, 17
Noční tramvaje: 53, 54

Metrem

Stanice metra: Nádraží Holešovice
Linka metra: červená (C)
Pak pokračujte tramvají 6, 12, 17 – do zastávky Výstaviště Holešovice

Autem

Můžete zaparkovat v areálu Výstaviště (viz mapa Výstaviště výše), ceny za parkování najdete na tomto linku https://www.vystavistepraha.eu/kontakt/. Zaparkovat můžete také v okolních ulicích na zónách placeného stání, podrobné info najdete zde http://www.praha.cz/zony-placeneho-stani.

DALŠÍ DŮLEŽITÉ INFO

Otevření areálu

Přesnou dobu otevření koncertního areálu najdete v detailu příslušného koncertu.

Nápoje + jídlo

Do koncertního areálu není možné si přinést vlastní alkoholické a nealkoholické nápoje, ani vlastní potraviny. Pro návštěvníky bude zajištěn pestrý výběr nápojů a jídla (nezapomínáme ani na vegetariány a vegany).

Platby v areálu

V areálu jsou akceptovány jak hotovostní, tak i bezhotovostní platby. Pokud by vám došla hotovost, nejbližší bankomat najdete u hlavní brány Výstaviště.

Pokyny pro návštěvníky

Do koncertního areálu je zakázané vnášet zbraně, skleněné nádoby, plechovky a jiné nebezpečné předměty. Dále je zakázáno fotografování (výjimkou jsou osobní digitální fotoaparáty a telefony) a zhotovování profesionálních audio-video záznamů. Bezpečnostní služba je oprávněná provádět osobní prohlídky při vstupu do areálu. Koncerty se konají za každého počasí s výjimkou přírodních katastrof. Po opuštění areálu pozbývá vstupenka platnosti.

Děti, ZTP/P a psi

Děti do 10 let včetně mají vstup volný. Majitelé průkazu ZTP/P mají doprovod zdarma, vstupenky pro ZTP/P pořídíte na GoOut.cz. Pro uznání doprovodu zdarma je zapotřebí se při vstupu do areálu prokázat platným ZTP/P průkazem. Vstup psů do koncertního areálu není dovolen.

Opatření spojená s COVID-19

Kapacita koncertního areálu bude přizpůsobena aktuálním opatřením Ministerstva zdravotnictví ČR. Stejně tak hygienická a bezpečnostní pravidla se v areálu budou řídit aktuálními opatřeními Ministerstva zdravotnictví ČR. Jejich přesný popis najdete na vstupu do areálu. Předem děkujeme za jejich respektování.

Share:
2020 © Lucerna Music Bar | Dev Kousekdesign.com