Kapela

Bohemian Symphony Orchestra Prague

29. 8. 2021
Vstup: 17:00 Start: 20:00
Open Air Ledárny Braník
Lucerna Music Bar Open Air
Bohemian Symphony Orchestra Prague
Koupit vstupenky
Přidat do kalendáře

Koncert je uspořádán na sezení a vstupenky se prodávají na webu Lucerna Music Baru a GoOut.cz v těchto kategoriích:
Kategorie A 899,-Kč
Kategorie B 699,-Kč
Kategorie C 499,-Kč
Kategorie D 199,-Kč

Lucerna Music Bar Open Air bude vůbec poprvé hostit přední český orchestr. Se svým programem Hollywood in Prague míří na multižánrovou letní scénu jedinečný Bohemian Symphony Orchestra Prague, který své publikum zve na jednu velkou filmovou výpravu. Branické Ledárny tak v neděli 29. srpna ovládnou melodie těch největších hollywoodských filmových trháků.

Star Wars, Harry Potter, Piráti z Karibiku, Mission Impossible, Indiana Jones nebo Titanic, to všechno jsou tituly, které zazářily na stříbrném plátně a vryly se do srdcí a paměti diváků téměř všech věkových kategorií nejen svým příběhem, ale stejně tak i geniální filmovou hudbou. Večer se slavným Bohemian Symphony Orchestra Prague (BSOP) připomene tyto, dnes již klasické, kasovní trháky a také mnoho dalších.

Koncertní areál pro Lucerna Music Bar Open Air letos vzniká hned vedle historické budovy Branických Ledáren. Návštěvníci si kromě skvělých koncertů užijí i pohodovou letní atmosféru, v areálu bude dostatečně velká chill out zóna a bohatý výběr jídla a pití.

Kapacita areálu a bezpečnostní a hygienická pravidla budou přizpůsobeny aktuálně platným pravidlům stanoveným Ministerstvem zdravotnictví a Krajskou hygienickou stanicí.

Share:
';
2021 © Lucerna Music Bar | Dev Kousekdesign.com