Kapela

BSP, support: Miloš Meier – Drumming Syndrome

7. 9. 2021
Vstup: 18:00 Start: 19:00
Open Air Ledárny Braník
Lucerna Music Bar Open Air
BSP, support: Miloš Meier – Drumming Syndrome
Koupit vstupenky

Přidat do kalendáře

Vstupenky za 450 Kč pořídíte na webu Lucerna Music Baru a GoOut.cz.

Koncert kapely BSP v Ledárnách Braník byl ze zdravotních důvodů přesunut z 21. července na 7. září 2021. Již zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti na nový termín. Pokud by se vám zářiový termín nehodil, můžete vstupenky vrátit do 28. 7. 2021 v místě nákupu.

Legendy české rockové hudby Ota Baláž, Kamil Střihavka a Michal Pavlíček zahrají za doprovodu početné squadry skvělých hudebníků své velké hity na letní scéně Lucerna Music Baru. Nenechte si ujít!

Jako speciální host vystoupí bubeník metalových Dymytry Miloš Meier se svým one-man show projektem Drumming Syndrome. Představí originální hodinový program, ve kterém se můžete těšit na osobitě upravené rockové a metalové světové hity, bubenická sóla, filmové soundtracky i na odklony do dalších hudebních žánrů.

Koncertní areál pro Lucerna Music Bar Open Air letos vzniká hned vedle historické budovy Branických Ledáren. Návštěvníci si kromě skvělých koncertů užijí i pohodovou letní atmosféru, v areálu bude dostatečně velká chill out zóna a bohatý výběr jídla a pití.

Kapacita areálu a bezpečnostní a hygienická pravidla budou přizpůsobeny aktuálně platným pravidlům stanoveným Ministerstvem zdravotnictví a Krajskou hygienickou stanicí.

Share:
';
2021 © Lucerna Music Bar | Dev Kousekdesign.com